Hakkımızda

Meba Endüstriyel Fırın Makinaları olarak 2021 yılında Konya’da kurulan firmamız, genç ve dinamik kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamştır.

Firmamız, borulu fırın, modern kara fırın, döner arabalı fırın, döner konveksiyonlu fırın, konveksiyonlu fırın, elektrikli katlı fırın, kompak fırın, mini borulu katlı fırın, döner arabalı 15 tepsili konveksiyonel fırın, hamur kesme makinası, konik yuvarlama makinası, ara dinlendirme makinası, uzun şekil makinası, sabit kazanlı otomatik spiral mikser, mobil mikser, kaldırma devirme makinası, hamur aktarma ünitesi, planet mikser, baget şekil verme makinesi, un eleme makinası, ekmek dilimleme makinası, su soğutma ünitesi, su dozajlama ünitesi, mayalandırma kabini, klima ünitesi, pasa arabaları, tavalar ve kalıplar imal eden firmamız geniş ürün yelpazesi ile geniş bir kitleye hitap etmektedir.

 

Misyonumuz

Meba Endüstriyel Fırın Makinaları olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Satış öncesi ve sonrası müşterilerimizi memnun etmeyi ilke edindik.

Vizyonumuz

Güven, dürüstlük ve kalite ilkesini hedef olarak belirleyen firmamız bu doğrultuda sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir.